RCC120633K0FKEA
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
RCC120633K0FKEA
Hersteller:
Vishay Dale
Paket:
1206
Beschreibung:
RCC1206 100 33K 1% ET1 E3
Auf Lager : 24868
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings AEC-Q200
Resistance 33 kOhms
Series RCC e3
Power (Watts) 0.5W, 1/2W