RCE5C2A330J0DBH03A
Murata Electronics
Produkt-Nr.:
RCE5C2A330J0DBH03A
Beschreibung:
CAP CER 33PF 100V C0G/NP0 RADIAL
Auf Lager : 2779
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Automotive
Height - Seated (Max) 0.138" (3.50mm)
Tolerance ±5%
Lead Spacing 0.098" (2.50mm)
Voltage - Rated 100V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.142" L x 0.098" W (3.60mm x 2.50mm)
Mfr Murata Electronics
Capacitance 33 pF