RCE5C2J560J1M1H03A
Murata Electronics
Produkt-Nr.:
RCE5C2J560J1M1H03A
Beschreibung:
CAP
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Automotive
Height - Seated (Max) 0.197" (5.00mm)
Tolerance ±5%
Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Voltage - Rated 630V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.157" Dia (4.00mm)
Mfr Murata Electronics
Capacitance 56 pF