RCEC5005003KB
Vishay Sfernice
Produkt-Nr.:
RCEC5005003KB
Hersteller:
Vishay Sfernice
Beschreibung:
RCEC 500 500K 10% BO24
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 1.004" (25.50mm)
Tolerance ±10%
Size / Dimension 2.362" L x 2.638" W (60.00mm x 67.00mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Mounting Feature Flanges
Resistance 500 kOhms
Series RCEC 500
Power (Watts) 500W