RCG04023K30JNED
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
RCG04023K30JNED
Hersteller:
Vishay Dale
Paket:
0402
Beschreibung:
RES SMD 3.3K OHM 5% 1/16W 0402
Auf Lager : 38852
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.016" (0.40mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0402
Resistance 3.3 kOhms
Series RCG e3
Power (Watts) 0.063W, 1/16W