RCH50S22001JS06
Vishay Sfernice
Produkt-Nr.:
RCH50S22001JS06
Hersteller:
Vishay Sfernice
Beschreibung:
RES CHAS MNT 22K OHM 5% 50W
Auf Lager : 12
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.602" (15.30mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 1.882" L x 1.157" W (47.80mm x 29.40mm)
Temperature Coefficient ±150ppm/°C
Product Status Active
Mounting Feature Flanges
Resistance 22 kOhms
Series RCH
Power (Watts) 50W