RCH895NP-330K
Sumida America Components Inc.
Produkt-Nr.:
RCH895NP-330K
Beschreibung:
FIXED IND 33UH 1.1A 70 MOHM TH
Auf Lager : 277
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Current - Saturation (Isat) 1.4A
Inductance Frequency - Test 2.52 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.374" (9.50mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 1.1 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.307" Dia (7.80mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 70mOhm Max
Inductance 33 µH