RCL0612287RFKEA
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
RCL0612287RFKEA
Beschreibung:
RES SMD 287 OHM 3/4W 1206 WIDE
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 287 Ohms
Series RCL
Power (Watts) 0.75W, 3/4W