RCL1218232RFKEK
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
RCL1218232RFKEK
Paket:
1218
Beschreibung:
RES SMD 232 OHM 1W 1812 WIDE
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.126" L x 0.181" W (3.20mm x 4.60mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1218
Ratings AEC-Q200
Resistance 232 Ohms
Series RCL
Power (Watts) 1W