RCR110DNP-470L
Sumida America Components Inc.
Produkt-Nr.:
RCR110DNP-470L
Beschreibung:
FIXED IND 47UH 1.62A 100 MOHM TH
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.413" (10.50mm)
Tolerance ±15%
Current Rating (Amps) 1.62 A
Shielding Shielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 100mOhm Max
Inductance 47 µH