RCS1206249KFKEA
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
RCS1206249KFKEA
Hersteller:
Vishay Dale
Paket:
1206
Beschreibung:
RCS1206 100 249K 1% ET1 E3
Auf Lager : 80
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings AEC-Q200
Resistance 249 kOhms
Series RCS e3
Power (Watts) 0.5W, 1/2W