RCWE0612R698FKEA
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
RCWE0612R698FKEA
Paket:
0612
Beschreibung:
RES 0.698 OHM 1% 1W 0612
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0612
Ratings AEC-Q200
Resistance 698 mOhms
Series RCWE
Power (Watts) 1W