RCWE0805R620FKEA
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
RCWE0805R620FKEA
Paket:
0805
Beschreibung:
RES 0.62 OHM 1% 1/4W 0805
Auf Lager : 3000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.079" L x 0.051" W (2.00mm x 1.30mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Ratings AEC-Q200
Resistance 620 mOhms
Series RCWE
Power (Watts) 0.25W, 1/4W