RCWE1210R510FKEA
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
RCWE1210R510FKEA
Paket:
1210
Beschreibung:
RES 0.51 OHM 1% 1W 1210
Auf Lager : 4847
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.122" L x 0.098" W (3.10mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1210
Ratings AEC-Q200
Resistance 510 mOhms
Series RCWE
Power (Watts) 1W