RCWE2512R910FKEA
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
RCWE2512R910FKEA
Paket:
2512
Beschreibung:
RES 0.91 OHM 1% 2W 2512
Auf Lager : 11335
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings AEC-Q200
Resistance 910 mOhms
Series RCWE
Power (Watts) 2W