RD15M10L0C
Positronic
Produkt-Nr.:
RD15M10L0C
Beschreibung:
CONN D-SUB PLUG 15POS CRIMP
Auf Lager : 38
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Dielectric Material Diallyl Phthalate (DAP), Glass Filled
Shell Material, Finish Steel, Cadmium Plated
Ingress Protection IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Voltage Rating 300V
Current Rating (Amps) 7.5A
Shell Size, Connector Layout 2 (DA, A)
Operating Temperature -55°C ~ 125°C