RD25S100TS/AA
Positronic
Produkt-Nr.:
RD25S100TS/AA
Beschreibung:
CONN D-SUB RCPT 25POS CRIMP
Auf Lager : 59
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Dielectric Material Diallyl Phthalate (DAP), Glass Filled
Shell Material, Finish Stainless Steel, Passivated
Ingress Protection IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Voltage Rating 300V
Current Rating (Amps) 7.5A
Features -
Shell Size, Connector Layout 3 (DB, B)
Operating Temperature -55°C ~ 125°C