RD50M10JV50
Positronic
Produkt-Nr.:
RD50M10JV50
Beschreibung:
CONN D-SUB PLUG 50POS CRIMP
Auf Lager : 13
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Voltage Rating 300V
Current Rating (Amps) 7.5A
Shell Size, Connector Layout 5 (DD, D)
Operating Temperature -55°C ~ 125°C