RD50M1S50T0/AA
Positronic
Produkt-Nr.:
RD50M1S50T0/AA
Beschreibung:
CONN D-SUB PLUG 50POS CRIMP
Voltage Rating 300V
Current Rating (Amps) 7.5A
Connector Type Plug, Male Pins
Features -
Shell Size, Connector Layout 5 (DD, D)
Operating Temperature -55°C ~ 125°C