RD5122-16-2M0
Schaffner EMC Inc.
Produkt-Nr.:
RD5122-16-2M0
Hersteller:
Schaffner EMC Inc.
Beschreibung:
CMC 2MH 16A 2LN TH
Auf Lager : 2
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 110°C
DC Resistance (DCR) (Max) 9.5mOhm (Typ)
Approval Agency -
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.969" L x 1.969" W (50.00mm x 50.00mm)
Height (Max) 1.398" (35.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Series RD
Voltage Rating - DC 850V
Package / Case Horizontal, 4 PC Pin
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 16A (Typ)
Voltage Rating - AC 600V
Mfr Schaffner EMC Inc.
Features -
Filter Type Power Line
Package Tray
Inductance @ Frequency 2 mH @ 400 Hz