RD6137-10-4M5
Schaffner EMC Inc.
Produkt-Nr.:
RD6137-10-4M5
Hersteller:
Schaffner EMC Inc.
Beschreibung:
CMC 4.5MH 10A 3LN TH
Auf Lager : 2
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 110°C
DC Resistance (DCR) (Max) 18.35mOhm (Typ)
Approval Agency -
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 2.362" L x 2.362" W (60.00mm x 60.00mm)
Height (Max) 1.398" (35.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Series RD
Voltage Rating - DC 850V
Package / Case -
Number of Lines 3
Current Rating (Max) 10A (Typ)
Voltage Rating - AC 600V
Mfr Schaffner EMC Inc.
Features -
Filter Type Power Line
Package Tray
Inductance @ Frequency 4.5 mH @ 400 Hz