RE0805FRE0710RL
YAGEO
Produkt-Nr.:
RE0805FRE0710RL
Hersteller:
YAGEO
Paket:
0805
Beschreibung:
RES SMD 10 OHM 1% 1/8W 0805
Auf Lager : 1606
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Resistance 10 Ohms
Series RE
Power (Watts) 0.125W, 1/8W