RFW-13684-12
RF Industries
Produkt-Nr.:
RFW-13684-12
Hersteller:
RF Industries
Beschreibung:
CBL ASSY NTYPE PLUG 12"
Auf Lager : 200
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Cable Type RG-142
2nd Contact Gender Female
1st Connector N-Type Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector N-Type Jack
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature -
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series -
Length 12.00" (304.80mm)