RG2012V-1150-D-T5
Susumu
Produkt-Nr.:
RG2012V-1150-D-T5
Beschreibung:
RES SMD 115 OHM 0.5% 1/8W 0805
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Tolerance ±0.5%
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Temperature Coefficient ±5ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Ratings AEC-Q200
Resistance 115 Ohms
Series RG
Power (Watts) 0.125W, 1/8W