RH025100R0FC02
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
RH025100R0FC02
Hersteller:
Vishay Dale
Beschreibung:
RES CHAS MNT 100 OHM 1% 25W
Auf Lager : 22
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 250°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 0.561" (14.25mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 1.062" L x 1.080" W (26.97mm x 27.43mm)
Temperature Coefficient ±20ppm/°C
Product Status Active
Mounting Feature Flanges
Resistance 100 Ohms
Series RH
Power (Watts) 25W