RHS7J2D221J1DGH01A
Murata Electronics
Produkt-Nr.:
RHS7J2D221J1DGH01A
Beschreibung:
CAP CER 220PF 200V UNJ RADIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Applications Automotive
Height - Seated (Max) 0.138" (3.50mm)
Tolerance ±5%
Lead Spacing 0.098" (2.50mm)
Voltage - Rated 200V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.157" L x 0.098" W (4.00mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient UNJ
Mfr Murata Electronics
Capacitance 220 pF