RIM-IDC24M
NTE Electronics, Inc
Produkt-Nr.:
RIM-IDC24M
Beschreibung:
SLIM LINE INPUT MOD 24V
Auf Lager : 76
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Series RIM
Type DC Input Module
Turn Off Time 1ms
Turn On Time 1ms
Color White
Voltage - Output 30VDC
Mfr NTE Electronics, Inc
Current - Output 50mA
Current - Input 34 mA
Package Bulk
Product Status Active
Voltage - Input 5 ~ 28VDC