RK73G2ATTD5361D
KOA Speer Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
RK73G2ATTD5361D
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±0.5%
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 5.36 kOhms
Series RK73G
Power (Watts) 0.125W, 1/8W