RK73G2BTTD1910C
KOA Speer Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
RK73G2BTTD1910C
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±0.25%
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 191 Ohms
Series RK73G
Power (Watts) 0.25W, 1/4W