RK73H1ERTTP8253F
KOA Speer Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
RK73H1ERTTP8253F
Paket:
0402
Beschreibung:
RES 825K OHM 1% 1/10W 0402
Auf Lager : 9435
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.016" (0.40mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0402
Ratings AEC-Q200
Resistance 825 kOhms
Series RK73-RT
Power (Watts) 0.1W, 1/10W