RK73H1HTTC4753F
KOA Speer Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
RK73H1HTTC4753F
Paket:
0201
Beschreibung:
RES 475K OHM 1% 1/20W 0201
Auf Lager : 5500
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.010" (0.26mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0201
Ratings AEC-Q200
Resistance 475 kOhms
Series RK73H
Power (Watts) 0.05W, 1/20W