RK73H2ATTD1213F
KOA Speer Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
RK73H2ATTD1213F
Beschreibung:
RES 121K OHM 1% 1/4W 0805
Auf Lager : 70984
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 121 kOhms
Series RK73H
Power (Watts) 0.25W, 1/4W