RKBM19BK1
Hammond Manufacturing
Produkt-Nr.:
RKBM19BK1
Beschreibung:
SHELF KEY/MON 23.5X17.5X5.2" BLK
Auf Lager : 1
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Color Black
Material Metal, Steel
Size / Dimension 23.500" L x 17.500" W x 5.220" H (596.90mm x 444.50mm x 132.59mm)
Product Status Active
Weight -
Series RK
Type Shelf, Keyboard and Monitor
For Use With/Related Products 19" Panel Width Racks