RKW24-2R2
TDK-Lambda Americas Inc
Produkt-Nr.:
RKW24-2R2
Beschreibung:
AC/DC CONVERTER 24V 50W
Benutzer handbuch
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 71°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency -
Voltage - Output 1 24V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 5.91" L x 1.22" W x 3.35" H (150.0mm x 31.0mm x 85.0mm)
Product Status Obsolete
Number of Outputs 1
Current - Output 1 2.2 A
Series R
Power (Watts) 50W
Type Enclosed
Efficiency 82%
Mfr TDK-Lambda Americas Inc
Features Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input
Package Bulk
Voltage - Input 85 ~ 265 VAC