RL07S124GBSL
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
RL07S124GBSL
Beschreibung:
RES 120K OHM 1/4W 2% AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±2%
Size / Dimension 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 120 kOhms
Series Military, MIL-PRF-22684/01, RL07
Power (Watts) 0.25W, 1/4W