RL1206FR-7W0R047L
YAGEO
Produkt-Nr.:
RL1206FR-7W0R047L
Hersteller:
YAGEO
Paket:
1206
Beschreibung:
RES 0.047 OHM 1% 1/2W 1206
Auf Lager : 5452
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±1200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings AEC-Q200
Resistance 47 mOhms
Series RL
Power (Watts) 0.5W, 1/2W