RL1210FR-070R01L
YAGEO
Produkt-Nr.:
RL1210FR-070R01L
Hersteller:
YAGEO
Paket:
1210
Beschreibung:
RES 0.01 OHM 1% 1/2W 1210
Auf Lager : 22413
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm)
Temperature Coefficient ±1500ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1210
Ratings AEC-Q200
Resistance 10 mOhms
Series RL
Power (Watts) 0.5W, 1/2W