Zuhause / Oscillators / RL32K76800S300
minImg
RL32K76800S300
TGS
Produkt-Nr.:
RL32K76800S300
Hersteller:
TGS
Beschreibung:
OSC 32.768KHZ 3.3V HCMOS//15PF
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 1mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Series COK32
Function Tri-State (Output Enable)
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output HCMOS
Mfr TGS
Base Resonator Crystal
Frequency 32.768 kHz