RL73H2BR11FTDF
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
RL73H2BR11FTDF
Paket:
1206
Beschreibung:
RES 0.11 OHM 1% 1/4W 1206
Auf Lager : 120
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Resistance 110 mOhms
Series RL73, CGS
Power (Watts) 0.25W, 1/4W