RL73H2ER15FTD
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
RL73H2ER15FTD
Paket:
1210
Beschreibung:
RES 0.15 OHM 1% 1/2W 1210
Auf Lager : 10921
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.122" L x 0.098" W (3.10mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1210
Resistance 150 mOhms
Series RL73, CGS
Power (Watts) 0.5W, 1/2W