RL855-332K-RC
Bourns Inc.
Produkt-Nr.:
RL855-332K-RC
Hersteller:
Bourns Inc.
Paket:
Radial
Beschreibung:
RL855-332K-RC
Benutzer handbuch
Operating Temperature -30°C ~ 100°C
Current - Saturation (Isat) 140mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq 80 @ 250kHz
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.307" Dia (7.80mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Radial
Ratings -
DC Resistance (DCR) 15.9Ohm Max
Inductance 3.3 mH
Series RL855
Type Wirewound
Package / Case Radial
Frequency - Self Resonant 950kHz