RL875-182K
Bourns Inc.
Produkt-Nr.:
RL875-182K
Beschreibung:
FIXED IND 1.8MH 200MA 5.05OHM TH
Benutzer handbuch
Operating Temperature -30°C ~ 100°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.217" (5.50mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 200 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.307" Dia (7.80mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 5.05Ohm Max
Inductance 1.8 mH