RL875-472K-RC
Bourns Inc.
Produkt-Nr.:
RL875-472K-RC
Beschreibung:
FIXED IND 4.7MH 120MA 16.7OHM TH
Auf Lager : 975
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq 35 @ 252kHz
Height - Seated (Max) 0.295" (7.50mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 120 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.307" Dia (7.80mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 16.7Ohm Max
Inductance 4.7 mH
Frequency - Self Resonant 1MHz