RLC50K3R30FTE
Kamaya Inc.
Produkt-Nr.:
RLC50K3R30FTE
Paket:
2010
Beschreibung:
RES 3.3 OHM 3/4W 1% 2010
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.030" (0.75mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2010
Resistance 3.3 Ohms
Series RLC
Power (Watts) 0.75W, 3/4W