RLC73K3AR464FTDG
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
RLC73K3AR464FTDG
Paket:
2512
Beschreibung:
RLC73K 3A R464 1% 2K RL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings -
Resistance 464 mOhms
Series RLC73, GCS
Power (Watts) 1W