RLC73PD2ER412FTD
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
RLC73PD2ER412FTD
Paket:
1210
Beschreibung:
RLC73PD 2E R412 1% 5K RL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1210
Ratings -
Resistance 412 mOhms
Series RLC73, GCS
Power (Watts) 0.75W, 3/4W