RLP73K3AR18FTDF
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
RLP73K3AR18FTDF
Paket:
2512
Beschreibung:
RES 0.18 OHM 1% 2W 2512
Auf Lager : 65457
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.033" (0.84mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.250" L x 0.124" W (6.35mm x 3.15mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Resistance 180 mOhms
Series RL73, CGS
Power (Watts) 2W