RLR32C1003GPBSL
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
RLR32C1003GPBSL
Beschreibung:
RES 100K OHM 2% 1W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±2%
Size / Dimension 0.190" Dia x 0.562" L (4.83mm x 14.27mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 100 kOhms
Series Military, MIL-PRF-39017/03, RLR32
Power (Watts) 1W
Failure Rate P (0.1%)