RLW73PA2FR056TD
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
RLW73PA2FR056TD
Paket:
0508
Beschreibung:
RLW73P A2 1% R056 200PPM 5K RL
Auf Lager : 9990
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.049" L x 0.079" W (1.25mm x 2.00mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0508
Ratings -
Resistance 56 mOhms
Series RLW73
Power (Watts) 1W