RLW73PA3FR015TE
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
RLW73PA3FR015TE
Paket:
1225
Beschreibung:
RLW73P A3 1% R015 600PPM 4K RL
Auf Lager : 7940
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.122" L x 0.248" W (3.10mm x 6.30mm)
Temperature Coefficient ±600ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1225
Ratings -
Resistance 15 mOhms
Series RLW73
Power (Watts) 3W